pubg mobile hile
pubg mobile hile 17 Jul 2019
14

Up next

Beta Test - Aksiyon Bilim Kurgu Gerilim Filmi İzle Türkçe Dublaj
01 Apr 2020
Beta Test - Aksiyon Bilim Kurgu Gerilim Filmi İzle Türkçe Dublaj
FilmArsivi · 0 Views

ASUS RTX 2070 ROG Strix İncelemesi ve FPS TEST!

12 Views
In Game

Yeni bir inceleme rehberinden daha selamlar arkadaşlar. Bugün sürekli sorduğunuz RTX 2070 ekran kartlarının testlerine geçiş yaptık ve masamızda ASUS ROG Strix RTX 2070 ekran kartı modeli bulunuyor.

Yeni teknolojilerden, teknik özelliklerden, bizleri nelerin beklediğinden ve güncel oyunlarda FPS testleri ile beraberiz. Biliyorsunuz yeni RTX serisinde yavaş yavaş modeller aşağıya doğru inmeye başladı.

RTX 2070 serisi için de tam bir 2K çözünürlükte oynayabileceğiniz kartlar diyebiliriz. Ancak biz sizler için de Full HD, 2K ve 4K çözünürlüklerde FPS testlerini gerçekleştirdik.

Hangi Oyunlarda FPS Testleri Yapıldı?

* CS Go - FHD/2K/4K
* PUBG - FHD/2K/4K
* Fortnite - FHD/2K/4K
* SCUM - FHD/2K/4K
* The Crew 2 - FHD/2K/4K

Bu oyunların dışında performansını merak ettiğiniz bir oyun varsa lütfen aşağıdaki yorumlardan yazın ve o oyunları da not alarak RTX 2070 incelemelerimize dahil edelim.

RTX 2070 Performans Sonuçları Nasıl?

NVIDIA yeni driver güncellemelerini yayınladıktan sonra performans testlerinde istediğimiz rakamları rahatlıkla görebildik. Zira kart zaten ısınma sorunu olmadan sizi 4K çözünürlükte de rahatlıkla taşıyabiliyor. Ancak burada ne kadar FPS beklediğiniz önemli. Eğer her oyun için 4K 60 FPS hayalini bu kart ile kuruyorsanız, yanılıyorsunuz. Onun için bir üst seviye modellere yönelmenizi tavsiye edeceğiz.

Ayrıca karta Overclock yapmadan FPS testlerini gerçekleştirdik ve isterseniz ASUS'un özel yazılımlarını bilgisayarınıza indirerek kolaylıkla Overclock yapabiliyorsunuz.

Performans kanadında ise eğer işin içerisine RTX ve DLSS katmaz iseniz çok iyi sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Zira henüz oyunlarda RTX desteği ve DLSS desteği gelmediği için biraz daha bu tarafta beklememiz gerekecek.

Zaten şuanda RTX oyunlarda açılıp kapatılabilen bir seçenek olarak henüz gelmedi. Keza DLSS desteği de aynı şekilde. Biz DLSS desteği bulunan Final Fantasy XV oyununda özel test dosyalarını temin ederek yapabildik. Onları da yine FPS test sonuçlarında görebilirsiniz.

O halde bizden bu kadar diyelim ve videoyu beğendiyseniz bir Like atmayı unutmayın diyerek veda edelim. Bir sonraki videomuzda görüşmek üzere, kendinize iyi bakın hoşçakalınnn!

Güncel Teknoloji Haberleri: https://pchocasi.com.tr

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Beta Test - Aksiyon Bilim Kurgu Gerilim Filmi İzle Türkçe Dublaj
01 Apr 2020
Beta Test - Aksiyon Bilim Kurgu Gerilim Filmi İzle Türkçe Dublaj
FilmArsivi · 0 Views