Pubg Mobile
Pubg Mobile 05 Sep 2020
29

Up next

BORSADA 60 MİLYON DOLAR KAZANDI CHRIS GARDNER
23 Jan 2021
BORSADA 60 MİLYON DOLAR KAZANDI CHRIS GARDNER
Pubg Mobile · 0 Views

GOOGLE, NETFLİX, BLOCKCHAİN, FACEBOOK, DOLAR Abdullah Çiftçi

0 Views
In Other

Gelecekte herşeyi internet te oturarak yapacaz. Google en büyük arama motoru, netflix kulanacağız, blockchain ile para transfer edeceğiz, facebook, dolar... Abdullah Çiftçi

Takip Edebileceğiniz diğer adresler

Twitter ► http://bit.ly/2DtlL5m
Facebook Sayfası ► http://bit.ly/2OvKr3N
pinterest ► http://bit.ly/33q3qkd
tumblr ► http://bit.ly/2OSKtlc


Sayfa Hakkında;
Ergün Diler, Mete Yarar, Abdullah Çiftçi, Ertan Özyiğit'in yazılı ve görsel basındaki, konferanslarındaki dile getirdikleri görüş düşünce ve analizlerini mümkün olan en sade ve doğal haliyle takipçilerine sevenlerine ve düşüncelerini merak edenlere daha fazla ulaşmasını hedefler.
Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına, devlet kurumlarına ve devlet büyüklerimize saygılı ve bağlıdır. Milletimizin inancına, adetine töresine saygılı ve bağlıdır.
Aziz Milletimizin istiklal ve istikbaline inanan, bunun için mücadele eden bir sayfadır. Ergün Mete Kanalımıza olan desteğimiz, saygımız, sevgimiz de o çerçevededir.
Sayfamız bir hayran ve takipçi sayfasıdır. Ergün Diler, Mete Yarar, Abdullah Çiftçi, Ertan Özyiğit ile resmi bir bağlantısı yoktur. Burada yayınlanan video ve görsellerden sorumlu değillerdir.

Anahtar Kelimeler;
Abd ve trump başta olmak üzerine , rothschild ailesi üzerine , dünya siyaset 'i üzerine ve türkiye üzerine oynanan oyun hakkındaki sizlerin gözünüzü açmaya çalışacam. Yazboz , yaz boz , ne var ne yok , a haber , sesli makale , beyaz tv , haber, kayıt dışı, habertürk, güvenli bölge, GZT, 24 TV benzeri bir sürü video youtube kanalıdr. Ergün Diler, Mete Yarar ve diğer Yazarların Türkiye ve Dünya gündemini değerlendirmelerini gündeme getiren bir sayfadır. Amacımız Milli, güçlü ve bağımsız bir Türkiye'dir.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

BORSADA 60 MİLYON DOLAR KAZANDI CHRIS GARDNER
23 Jan 2021
BORSADA 60 MİLYON DOLAR KAZANDI CHRIS GARDNER
Pubg Mobile · 0 Views