Gamer
Gamer 20 Jun 2019
1
.

Up next

ÖLÜM MAÇI AMBAR OYNUYORUZ PUBG MOBİLE LİTE
26 Apr 2020
ÖLÜM MAÇI AMBAR OYNUYORUZ PUBG MOBİLE LİTE
Gamer · 2 Views

GTA 5 Oynuyoruz - ABRA A5 V1.1.2

7 Views
In Game

GTA 5 sistem testlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sırada 2GB GTX860M ekran kartlı ABRA A5 V1.1.2 modelimiz var.

Bir önceki nesil ekran kartları arasında herhalde adından en çok söz ettiren mobil ekran kartı nedir diye sorulsa birçok kişi kuşkusuz GTX860M cevabını verecektir. Günümüzde GTX860M yerini Nvidia 'nın hız aşırtılmış yeni versiyonu ile piyasaya sürdüğü GTX960M 'e bıraksa da temelde her iki ekran kartının da aynı grafik mimarisine sahip oluşu, GTX860M 'in hala orta segmentin adından sıkça söz ettiren güçlü temsilcilerinden biri olmasını devam ettiriyor. Bu nedenle bir önceki video incelememize konu olan 2GB bellekli GTX960M 'in grafik özelliklerini aynen 2GB GTX860M 'li sistemimizde de ayarladık. Bu bizim için her iki ekran kartının GTA 5 'de aynı grafik ayarlarındaki gerçek performansının karşılaştırması açısından da önemli bir inceleme oldu.

GTA 5 bazı grafik özelliklerinin aktif edilebilmesi ya da daha yoğun grafik ayarları ile daha detaylı bir oyun deneyimi yaşamak için ekstra ekran kartı belleğine ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle videoyu çekmeden önce grafik ayarlarından Texture Quality değerini 2GB GTX960M 'li testimizde olduğu gibi akıcı bir oyun deneyimi yaşamak için Normal 'e aldık. Aslında tüm grafik ayarlarını 2GB GTX960M 'li testimizdeki gibi ayarladık diyebiliriz. Siz de videomuzdaki grafik ayarlarını kendi notebookunuzda ayarlayarak GTX860M ile bizim elde ettiğimiz FPS değerleri ile GTA 5 deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sistem özelliklerimiz, 2GB GTX860M ekran kartı, i7-4710MQ işlemci, 8GB DDR3 1600Mhz bellek, 1TB Hitachi Travelstar 7200 RPM mekanik sabit depolama ve Monster 4000DPI oyuncu faresinden oluşuyordu.

Kullandığımız NVIDIA sürücüleri ise, GeForce Driver: 350.12 - WHQL ve GeForce Experience: 2.4.3.22 oldu.

Not: GTA 5 oyununun farklı mobil ekran kartına sahip modellerimizdeki oyun performansı testlerimiz ilerleyen günlerde de aynı şekilde devam edecek.

Bu videomuz AverMedia Live Gamer Portable C875 modeli video capture cihazı ile oyun oynadığımız bilgisayara haricen kayıt edildiği için performans ölçümünde herhangi bir FPS kaybı da söz konusu olmadı.

Ekranın sol üst tarafında Fraps 'ı, sağ üst tarafında da NVIDIA GeForce Experience yazılımı ile birlikte gelen ShadowPlay (BETA) FPS ölçüm değerlerini bire bir olarak bizim ekranda gördüğümüz şekilde görebilirsiniz.

Videodaki ürünümüze http://www.monsternotebook.com.....tr/abra/MONSTER-ABR linkinden ulaşabilirsiniz.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

ÖLÜM MAÇI AMBAR OYNUYORUZ PUBG MOBİLE LİTE
26 Apr 2020
ÖLÜM MAÇI AMBAR OYNUYORUZ PUBG MOBİLE LİTE
Gamer · 2 Views