Pubg Mobile
Pubg Mobile 08 Jun 2019
29

Up next

Top 5 military base tips and tricks in pubg mobile
23 May 2020
Top 5 military base tips and tricks in pubg mobile
Pübg Løvr · 6 Views

PuBG Mobil Donma Sorunu ve HD & FHD Çözen Uygulama

2 Views
In Game

PuBG Mobil Donma Sorunu ve HD & FHD Çözen Uygulama

Bu videomuz da sizlere bulmuş olduğum uygulama ile PuBG Mobil uygulamasını nasıl daha verili bir şekilde oynayabilirsiniz bunlardan bahsettim. Oyunu oynarken takılma sorunu ile karşılaşan kullanıcılarda bu uygulama tam sizler için videoyu izleyiniz ve yapmanız gerekenleri güzelce anlattım. Oyundaki Donma problemine kesin çözüm olarak gösterilen bu uygulama sizlere her türlü yardımcı oluyor. Uygulamanın Türkçe Dil desteği mevcuttur. Geniş ayarlar ve sürekli olarak güncel versiyon takibinde olacağım.

İNDİRME BAĞLANTILARI________________________________
OYUN İÇİN _____ :
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.ig&hl=tr

OYUN YAPILANDIRMA UYGULAMASI İÇİN_____ :
https://drive.google.com/open?....id=1uPJfy1Hw61DUhVi2


WEB SİTEMİZ_____ :
https://www.tkbilgin.com
✻ TEŞEKKÜR EDERİM ✻

➠ Bana Destek Olmak için; Kanalıma Abone Olunuz, Videoma Like Atınız ve Son olarak videomu paylaşıp yorum yapınız...

⇝KANAL HAKKINDA AÇIKLAMALAR⇜

✹ Marka : Tek Bilgin
✹ Kurucusu : Can NAVRUZ
✹ Biyografi Özeti : 1988 Doğumlu, Teknoloji ve Araştırmayı seven, insanlara birşeyler öğretmeyi seven bir kişiliğe sahip olan, samimi kişiliğe sahip teknoloji insanı. Bildiklerini öğreten, bilmediklerini öğrenen ve her daim eleştiriye açık.
✹ Kuruluş : 10 Aralık 2016
✹ Kuruluş ve Hizmet Maksadı : Öğretmek, Tanıtmak, Eğitmek, Yol Göstermek...

✹ Tek Bilgin Nedir? Kuruluş Amacı Nedir? Neye Yönelik Hizmetler Sunar?

➽ Android Mobil Cihazlar ve Tabletler. Android Programların Nasıl Kullanıldığı, Ne Maksatla Kullanıldığı Konularında bilgi veren içerik üretmek. Bunun yanı sıra, Android Program Kullanımını daha ileri düzeye taşımak amacıyla program kullanımı ile alakalı eğitim videoları. Bunlara bir örnek vermek gerekirse ; KineMaster Video Editör Uygulaması Eğitimi, SD Maid Uygulaması Eğitimi, Android Dosya Yöneticisi Eğitimleri, Android işletim sistemine sahip cihazların daha hızlı çalıştırmak için gerekli püf noktalar ile alakalı eğitimler, Android işletim sistemine sahip cihazların şarj ömrünü uzatmak için gerekli püf noktalar ile alakalı eğitimler ve çok daha fazlası. Android Root hakkında bilmeniz ve yapmanız gerekenler. En yeni çıkan Android Uygulama Tanıtımları ve Yeni Çıkan Android Uygulamaların kullanım amacını anlatan bir video paylaşım platformu.

➽ Bilgisayar ve PC Uygulamaları. Bilgisayar uygulamalarının Nasıl Kullanılacağını Anlatan videolar. Hayatınızda çok zaman harcadığımız internet teknolojilerinin daha anlaşılır bir hal almasını sağlamak için sizlere bu konular ile alakalı video üreten bir video paylaştı platformu.

➽ YouTube Dikkat Edilmesi Gerekenler. Youtube kanal sahiplerinin dikkat etmesi gereken unsurların yer aldığı videolar hazırlayan bir video paylaşım platformu.

➽ VLOG ve Ürün Tanıtımı. Almış olduğum teknolojik ürünlerin tanıtımını yaparak kişi ya da kişilere yol göstermek. Ürünlerin iyi ve kötü yönlerine deyinmek. Bunun yanı sıra hayatın için den videolara ara ara yer vermek. Gezinti, olay, gündem, sohbet, tecrübe vb. videolar hazırlayan bir video paylaştı platformu...

Videoda Ne Bulabilirsin?____________________
PuBG Mobil Oyun Ayarları
PuBG Mobil Donma Sorunu Çözümü
PuBG Mobil Kasma Sorunu Çözümü
PuBG Mobil HD ve FHD Olarak Oynama Yöntemi
PuBG Mobil Oyun Yapılandırması
PuBG Mobil Ping Yapılandırma ve Verimlilik
PuBG Mobil En iyi şekilde oynama yardımcısı uygulama

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Top 5 military base tips and tricks in pubg mobile
23 May 2020
Top 5 military base tips and tricks in pubg mobile
Pübg Løvr · 6 Views