pubg mobile hile
pubg mobile hile 18 Aug 2019
12

Up next

ÖLÜLER filmi -* korku Gerilim - Türkçe dublaj - film izle 2019
17 Jan 2020
ÖLÜLER filmi -* korku Gerilim - Türkçe dublaj - film izle 2019
sosyalmedya · 0 Views

Pubg Mobile Lite Hile Nasıl Yapılır ? Android / ios / pc - 2019

2 Views
In Game

Pubg Mobile Lite Hile Nasıl Yapılır ? Android / ios / pc - 2019 videosuna hoşgeldiniz. Pubg Mobile Lite Hile Nasıl Yapılır ? Android / ios / pc - 2019 ruslardan alındı ve elimizden geldiğince türkçeye çevirdik arkadaşlar. Biz elimizden geleni yaptık Pubg Mobile Lite UC Hilesi için. Eğer ki bir sıkıntı yaşarsanız yinede bize yorumlar kısmından ulaşıp yardım isteyeblirsiniz. Her şeyden önce Pubg Mobile Lite Hile Nasıl Yapılır ? Android / ios / pc - 2019 için Abone olmayı unutmayınız. Hileyi lütfen güncel en fazla 1 kere kullanın . 2 Gün Arka Arkaya kullanmayın.

Hepsinden önce Hilenin olması için Kanala Abone olmanız gerekmektedir.

Adimlar
1 - Videoyu sonuna kadar izleyin.
2 - Doğrulama için bir telefon numarası girin. (Telefon yanınızda olsun)
3 - Videoda ki gibi doğrulama kısmını gerçekleştirin.
4 - BP leriniz hesabinizda!
5 - Abone olup tesekkur etmeyi unutmayiniz lutfen.


Pubg Mobile Lite Nedir ?

PUBG Lite güncellemesi için tarih belli oldu. Oyun 4 Haziran’dan ilk güncellemesini alıyor. 23 Mayıs günü beta sürecinin yapıldığı oyun, yayınladığı kısa sürede 700 binden fazla kullanıcıya erişti. Ücretsiz PUBG Lite’ın en önemli iddiası, her modern PC ve dizüstü bilgisayarda oynanabiliyor oluşu.

PUG Lite güncellemesi 4 Haziran’da yayınlanıyor. Bu güncellemeyle yeni araçlar ve silahlar oyuna ekleniyor. Ayrıca Duo Mod da bu güncellemeyle oyuna geliyor. Bu mod ile birinci şahıs perspektifi (FPP) ve üçüncü şahıs perspektifi (TPP) oyunculara açılacak. Rony araç ve QBZ silahı da oyuna katılıyor.

PUBG Corp. aynı zamanda ödüllü Oyun Günleri’ni de başlattı. Her cumartesi yapılacak olan etkinlikte oyunculara 2 adet Büyükada Sandığı ve BP Boost ile daha çok puan kazanma şansı veriliyor. Oyun Günleri, saat 18:00’a kadar sürüyor.

Sanhok Haritası da artık oyunda yer alıyor. Bu haritanın Güneydoğu Asya’dan ilham aldığını söyleyelim.


Pubg Mobile Lite Hile Nasıl Yapılır,Pubg Mobile Lite Hile ios,Pubg Mobile Lite Hile android,Pubg Mobile Lite Hile nasıl,Pubg Mobile Lite Hile nasıl yapılır ios,Pubg Mobile Lite Hile nasıl yapılır android,Pubg Mobile Lite Hile pc,Pubg Mobile Lite Hile nasıl yapılır pc,pubg,mobile,lite,hile,ios,android,pc,Pubg Mobile Lite Hile 2019,Pubg Mobile Lite Hile nasıl yapılır 2019

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

ÖLÜLER filmi -* korku Gerilim - Türkçe dublaj - film izle 2019
17 Jan 2020
ÖLÜLER filmi -* korku Gerilim - Türkçe dublaj - film izle 2019
sosyalmedya · 0 Views